افزودن موضوع چاپ دوم علاوه بر این نسخه کامل برای اولین بار از موضوع به پایان رسید افزودن موضوع های فعال

موبایل صحیفه ی صادقه

• موبایل صحیفه ی صادقه (اولین نسخه)

بقلم: هئیت تحریر - 2012-03-28

موبایل صحیفه ی صادقه

 

 

 

 

 

 

 

تذکر دادن خیرو خوبی از شیوه ها و سنت های نبوت است ، از این رو برایتان نمونه هایی از پیامک ها را انتخاب کرده ایم که شایسته است برادران ، خانواده و دوستان برای یکدیگر این پیامک ها را بفرستند و همدیگر را به عبادات یادآوری نمایند، صحیفه صادقه میکوشد تا به زودی این خدمت را فعال نماید.

 

 

ابوهریره رضی الله عنه از پیامبر صلی الله علیه وآله وسلم روایت می کند که فرمود: هر کسی نماز صبح را بخواند در ذمه و پناه خداوند است».

 

 

انس بن مالک از رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم روایت می کند که گفت: پشیمانی توبه است».

 

هر گاه به بلا گرفتار شدی به خداوند اعتماد داشته باش، و بی قراری مکن، و چون از بلا و مصیبت رهایی یافتی شکر خدا را به جا بیاور.

 

عبدالله بن عمر رضی الله عنه ازرسول الله صلی الله علیه وآله وسلم روایت می کند که فرمود: خداوند توبه بنده را تا وقتی که نفسش به خر خره نیافتاده می پذیرد».

 

 

ابوسعد خدری ازرسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم روایت می کند که فرمود: کسی که از گناه توبه کرده مانند کسی است که گناهی نکرده است»

 

 

امام مالک رحمه الله می گوید: آخر این امت اصلاح نمی شود مگر با آنچه که اول این امت با آن اصلاح گردیده است.

 

 

ابن شریح خزاعی رضی اله عنه از رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم روایت می کند که فرمود: « هر کسی که به خدا و روز قیامت ایمان دارد، سخن خیر و نیک بگوید یا ساکت باشد».

 

ابوبکر صدیق رضی الله عنه فرمود: هر کسی دارای چهار ویژگی باشد از بندگان برگزیده خداست: هر کسی از توبه ی توبه کننده شادمان شود، و برای گنهکار طلب

آمرزش نماید، و کسی را که به او پشت کرده فرا بخواند، و نیکوکار را یاری دهد.

 

حسن بصری رحمه الله می گوید: شیرینی را در نماز و در قرآن و در ذکر بجوئید، اگر آن را یافتید شادمان شوید، و اگر آن را نیافتید بدانید که درب  بسته شده است.

 

عبدالله بن مبارک میگوید: یکی از بزرگترین مصیبت ها این است که فرد بداند که در جایی کوتاهی ورزیده و سپس پروا نداشته باشد و به خاطر آن کوتاهی ناراحت نشود.

 

عایشه ام المؤمنين رضی الله عنها می گوید: اولین بدعتی که بعد از رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم پدید آمد سیری بود، مردم وقتی شکمشان سیر شد، به سوی دنیا کشیده شدند.

 

ابن تیمیه رحمه الله می گوید: هر گاه پنهان و باطن نیکو باشد خداوند ظاهر و برون را نیکو می نماید.

 

 

صحيفه صادقه در رسانه هاتوييتر صادقه

مفاهيمى كه لازم است اصلاح شوند

فيسبوك صادقهخبرنامه

ايميل خود را وارد كنيد تا آخرين اخبار به ايميل شما فرستاده شود

سنت و فضائل اخلاقى    در اين نسخه

موبايل صادقه

شماره تلفن را براي دريافت سنت گنجهای وارد كن

un4web.com طراحی و برنامه نويسی : شركت متحده

مقالات و پژوهش های منتشر شده لزوما مجله ديدگاههاي نمايندگی نيست